Auchan

Brak aktualnej gazetki

Brak aktualnej gazetki
Brak aktualnej gazetki

Pierwszy sklep Auchan został otwarty w 1961 roku. Właścicielem był Gerard Mulliez, który zdecydował się umieścić go na północy Francji, w miejscowości o nazwie Roubaix. Nazwa hipermarketu wywodzi się od nazwy dzielnicy, w której znajduje się miasteczko, a mianowicie Hauts Champs (czyt. oszą).
Obecnie w Polsce znajduje się 22 hipermarkety Auchan. Największy z nich jest w Warszawie i ma powierzchnię 18 tys. m kwadratowych!
Od rozpoczęcia swojej działalności do dnia dzisiejszego Auchan z dnia na dzień zdobywa renomę i coraz to większe zaufanie wśród klientów. W rankingach na najniższe ceny, sklep zawsze osiąga najwyższe wyniki.
Celem właścicieli Auchan jest przede wszystkim możliwość dostępu klientów do najtańszych, a zarazem najlepszych jakościowo produktów. Hasłami przewodnimi pracowników są: zaufanie, dzielenie się i postęp.
Firma dba nie tylko o swoich klientów, ale również o pracowników. Obecnie zatrudnia około 10 tys. osób, którym zapewnia godne warunki pracy oraz aktywne uczestnictwo w rozwoju przedsiębiorstwa. Potwierdzeniem tego może być fakt, iż w 2010 roku 94 % pracowników przystąpiło do programu pt. "Akcjonariat Pracowniczy Valauchan", co sprawiło, że stali się oni współwłaścicielami firmy.
Bez wątpienia zaletą hipermarketów Auchan jest ich wielkość, a co za tym idzie- ogromny wybór towaru. Ludzie, którzy lubią robić zakupy, porównywać ceny i wyszukiwać promocje, chętnie wybierają się do sklepu i zawsze wychodzą z niego zadowoleni. Ze względu na szeroką gamę produktów każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Na półkach sklepowych znajdą się zarówno produkty najwyższej jakości, jak i najkorzystniejsze cenowo artykuły.
Dzięki bogato rozbudowanej stronie internetowej, każdy z nas może zorientować się o aktualnie obowiązujących promocjach, sprawdzić drogę dojazdu, a także poczytać o możliwości zatrudnienia w korporacji. Istnieje również możliwość skorzystania z regularnej gazetki Auchan.
Z myślą o klientach powstały karty Auchan, które umożliwiają bezpośrednie dokonywanie zakupów oraz zarobienie dodatkowych złotówek na nabytych produktach.