Real

Gazetka Real

real do 25 kwietnia_Page_01.jpg
obowiązuje do 2012.04.25

Sklepy sieci Real to niemiecka sieć handlowa, która istnieje w Polsce już od 1995 roku. Do dzisiaj na terenie naszego kraju powstało już 50 hipermarketów, które codziennie zaspakajają potrzeby konsumentów. Oprócz polskich placówek, sklep możemy spotkać także w Rumunii, Turcji oraz Rosji.
Sieć oferuje swoim klientom niezwykle szerokoą ofertę produktów spożywczych, przemysłowych, odzieżowych oraz kosmetycznych. Ceny artykułów są różne, w zależności od producenta, jednak istnieją trzy marki, które posiadają niezwykle atrakcyjne oferty. Mowa mianowicie o markach własnych takich jak: Alaska, Tip i Watson.
Hipermarket prowadzi lubiany przez konsumentów program bonusowy Playback, dzięki któremu każdy może zbierać punkty, za które otrzymuje wybrane nagrody rzeczowe. Istnieje też możliwość przekazania przedmiotów na cele charytatywne. We wszsytkich placówkach Real często odbywają się różnorodne konkursy, zabawy dla dzieci i wyprzedaże, które urozmaicają codzienne zakupy oraz pozwalają nabyć dobre produkty po okazyjnej cenie.
Real cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów czego dowodem jest ilość nagród i wyróżnień jakie zdobył. W 2009 roku otrzymał "Laur Konsumenta" jako "Odkrycie Roku 2009". Zasługują na niego firmy, które będąc na rynku od niedawna, cieszą się zaufaniem wśród klientów.
W 2008 roku sklep otrzymał tytuł "Solidnego pracodawcy". Jest on dowodem na to, że oprócz zadowolenia ze strony klientów, Real cieszy się także pochlebną opinią u pracowników, których zatrudnia.
2010 rok przyniósł z kolei nagrodę w Konkursie "Retailer of the Year 2010" organizowanym przez Blue Buisness Media Sp.z.o.o. Wyróżnienie odnosi się do opinii wśród dostawców dokonanego przez firmę Nieslen. Wyróżnili oni firmę m.in. za: działalność promocyjną, innowacyjność, estetykę, terminowość, łatwość kontaktu, warunki i terminy płatności.
Hipermarket Real swoją działalność na światową skalę zawdzięcza przynależności do Metro Group. Jest to drugi co do wielkości europejski koncern handlowy. Obecnie na całym świecie istnieje łącznie 427 obiektów w takich krajach jak: Niemcy, Polska, Turcja, Rosja i Rumunia.