Tesco

Brak aktualnej gazetki

Brak aktualnej gazetki
Brak aktualnej gazetki

W 1998 roku w Polsce powstał pierwszy sklep sieci Tesco. Rok później było ich już 4, a obecnie w naszym kraju istnieje 384 hipermarkety.
Sieć handlowa oferuje ponad 50 tysięcy produktów wśród, których znajdują swoje miejsce takie firmy jak: Cherookee, F&F, czy Organic. Dwie pierwsze posiadają w swoim asortymencie zakupy odzieżowe, a popularność zawdzięczają wysokiej jakości ubrań oraz stosunkowo niskim cenom. Niejedkonrotnie w ofercie Tesco znajdujemy oryginalne i najmodniejsze fasony, wzory i obuwie, za które w innych sklepach musielibyśmy zapłacić niebagatelną cenę.
Produkty z serii Organic to natomiast grupa kilkudziesięciu towarów ekologicznych, które powstają bez użycia sztucznych barwników i nawozów.
Oprócz tego, hipermarkety oferują także ponad 4500 produktów w najlepszej jakości na rynku przy zachowaniu cen niżych do 30%. Oferty z serii Tesco value to 1000 rzeczy, które możemy nabyć po najniższych cenach.
Oprócz zaspakajania potrzeb klientów w Polsce, Tesco troszczy się także o konsumentów za granicami naszego kraju. Eksportuje produkty do sklepów w Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Irlandii a także na Węgry. Największy na świecie sklep internetowy- www.tesco.com korzysta z naszych produktów spożywczych. Polscy producenci napojów, soków,przetworów owocowo- warzywnych oraz słodkich i słonych przekąsek są największymi eksporterami zagranicznych sieci.
Aby zadowolić wszystkich swoich klientów Tesco zatrudnia ponad 30 tysięcy pracowników sklepowych, dystrybucyjnych oraz biurowych. Wspomaga to zwalczanie wciąż dużego w Polsce bezrobocia, gdyż jak się okazuje ponad 40% pracujących to osoby zarejestrowane jako bezrobotne. 10 % to natomiast absolwenci szkół, którzy pragną samodzielnie zarobić na życie.
Ku ułatwieniu klientom poszukiwania atrakcyjnych cen i porządanych towarów Tesco oferuje gazetkę z najlepszymi ofertami sklepu. W broszurce znajdziemy produkty spożywcze, kosmetyczne, odzież oraz sprzęt elekroniczny. Gazetki wydawane są na całą Polske, bądź też lokalnie. Od czasu do czasu pojawiają się także katalogi promocyjne, które oferują jedną grupę produktów.